Inštitút zdravého života
Povedieme vás k zdraviu

Študijné materiály

Vážené študentky a študenti,

tu nájdete všetky študíjne materiály ku všetkým našim kurzom. Kvôli jednoduchšiemu vyhľadávaniu sú rozdelené podľa tématiky a podľa formátu v akom sú vyhotovené. V záujme zachovanie autorských práv sú chránené heslom, které obdrží každý poslucháč daného typu kurzu po uskutočnení úhrady kurzovného a po celú dobu trvania kurzu má k nim pomocou tohoto hesla plný prístup.

Študíjne materiály nájdete vo formátoch pdf, ppt, docx a xlsx, prípadne jpg. Formát je vždy súčasťou názvu materiálu. Materiály sú zoradené tak, že na prvých miestach sa nachádzajú vždy originálne materiály spracované lektorkým tímom Welko, ďalšie materiály ("pomocné") sú zaradené až za nimi. Lektori Vás vždy upozornia, ktoré materiály sú hlavné , t.j. originálne a ktoré sú prevzaté, t.j. pomocné, slúžiace pre ilustráciu prednášanej tématiky.

Prosíme vážené poslucháčky a vážených poslucháčov našich kurzov, aby uvedené materiály používali výhradne pre svoju potrebu a aby sa nedopúšťali porušovanie autorských práv tím, že tieto materiály budú poskytovať tretím osobám, alebo ich akýmkoľvek spôsobom budú šíriť ďalej.

Ďakujeme

Vaši lektori (autori študíjnych materiálov)

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.