Inštitút zdravého života
Povedieme vás k zdraviu

Hlbšie do výživy

Kurzy sa podľa konkrétnej situácie a mesta môžu konať na týchto miestach

BRATISLAVA

Kurzy prebiehajú v priestoroch Národného tenisového centra (NTC), na Príkopovej ulici č. 6, v Bratislave (http://www.ntc.sk/54/kontakt.html). Školiaca miestnosť (zasadačka) sa nachádza na prízemí, kam Vás navedú na recepcii a taktiež Vás budú navigovať informačné tabuľky.

Spojenie MHD:

K Národnému tenisovému centru sa dostanete električkami č. 2 alebo č. 4, autobusom č. 53, č. 75 alebo č. 98. Cieľová zastávka je Nová doba.

Ďalšie spojenia môžete vyhľadať tu: http://imhd.sk/ba/planovac-cesty-vyhladanie-spojenia. 

Parkovanie je možné v priestoroch podzemnej garáže NTC (parkovné 1€/h), pre bezplatné parkovanie je možné využiť parkovisko obchodného centra Polus City Center (http://www.poluscitycenter.sk/), alebo v okolí NTC.

*****

KOŠICE

Kurzy v Košiciach prebiehajú v školiacej miestnosti novostavby viacúčelovej budovy na ulici Watsonova 43 (rohová budova na križovatke ulíc Hurbanova a Watsonova). Do školiacej miestnosti Vás od vchodu navedú informačné tabule. Pre tých, ktorí prídu autom, je k dispozícii bezplatné parkovisko s kapacitou cca 10 miest a ďalšie parkovacie miesta sú v bezprostrednej blízkosti školiaceho strediska.

Spojenie MHD:

- zo železničnej a autobusovej stanice - autobus č.X7

- z Námestia Osloboditeľov a Námestia Maratónu mieru - autobus č.X7

- z iných smerov - autobus č.12

Názov zastávky: Botanická záhrada

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.