Inštitút zdravého života
Povedieme vás k zdraviu

Stiahnuť

 • Študijné materiály

  Vážené študentky a študenti,

  tu nájdete všetky študíjne materiály ku všetkým našim kurzom. Kvôli jednoduchšiemu vyhľadávaniu sú rozdelené podľa tématiky a podľa formátu v akom sú vyhotovené. V záujme zachovanie autorských práv sú chránené heslom, které obdrží každý poslucháč daného typu kurzu po uskutočnení úhrady kurzovného a po celú dobu trvania kurzu má k nim pomocou tohoto hesla plný prístup.

  Študíjne materiály nájdete vo formátoch pdf, ppt, docx a xlsx, prípadne jpg. Formát je vždy súčasťou názvu materiálu. Materiály sú zoradené tak, že na prvých miestach sa nachádzajú vždy originálne materiály spracované lektorkým tímom Welko, ďalšie materiály ("pomocné") sú zaradené až za nimi. Lektori Vás vždy upozornia, ktoré materiály sú hlavné , t.j. originálne a ktoré sú prevzaté, t.j. pomocné, slúžiace pre ilustráciu prednášanej tématiky.

  Prosíme vážené poslucháčky a vážených poslucháčov našich kurzov, aby uvedené materiály používali výhradne pre svoju potrebu a aby sa nedopúšťali porušovanie autorských práv tím, že tieto materiály budú poskytovať tretím osobám, alebo ich akýmkoľvek spôsobom budú šíriť ďalej.

  Ďakujeme

  Vaši lektori (autori študíjnych materiálov)

  28.1.2015 | Súborov: 140 | Složek: 7

Názov Dátum Typ Veľkosť Počet stiahnutí
Potraviny a ich vplyv na zdravie.pdf
16.5.2017 PDF 1,29 MB
favicon.jpg
28.1.2015 PNG 6,77 kB 614

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.